Україна і світ

Михайло Поплавський у новому кліпі довів, що весна та кохання дарують вічну молодість

На Youtube-каналі співочого ректора Михайла Поплавського відбулась презентація концертного кліпу на нову пісню Любов у серці маю.

Ми звикли, що кліпи Михайла Михайловича – це феєрверк кольорів, веселощів, подекуди навіть бурлеску – словом, свято. Та маестро знову здивував шанувальників, показавши багатовимірність свого таланту.

Новий концертний кліп Любов у серці маю – це щемлива та лірична композиція з проникливим виконанням. Не дивно, що пісня торкається найглибших куточків душі, адже для виконавця любов – це основа життя.

– Пісня Любов у серці маю – філософія мого життя, сповідь людини, яка з оптимізмом дивиться в майбутнє. У житті головне – любов! Це почуття окриляє та надає сил, – зізнається Михайло Поплавський.


На відміну від яскравих барв попередніх кліпів –  Сала, сексуально-еротичної Забави, А нам сьогодні 50 – Любов у серці маю створений у блакитно-білих відтінках.

Босоногі дівчата в легких серпанкових сукнях танцюють під зоряними водоспадами, на тлі біло-пінного дерева життя. А сам Михайло Михайлович, одягнений в ошатний блакитний костюм, що так пасує до його благородної сивини, у супроводі ніжної мелодії дарує своєю піснею весну нашим серцям.

Є люди різні: літні, зимові, осінні,

А я себе весняним відчуваю.

Роки летять, але вони безсильні,

Бо я весну, бо я любов у серці маю.

Звичайно, такі слова закликають до кохання, що надасть снаги до нових звершень, а також подарує квиток у вічну молодість. Це наприкінці кліпу доводить і сам Михайло Михайлович, який уже в білому костюмі переможця закручує в танці тендітну брюнетку.

Тайну відкрию вам: треба кохатися

І щовесни будеш ти знов на коні.

Цю пісню саме для Михайла Поплавського написали поет Микола Бровченко та композитор Віталій Волкомор.

– Вони передали мої емоції, думки та погляд у майбутнє, – розповів співочий ректор.

Про те, що нова композиція відобразила внутрішній стан Михайла Михайловича, зазначив і режисер кліпу Дмитро Гук.

– Любов у серці маю – пісня атмосферна. Емоційно заряджена філософією життя Михайла Поплавського. Тому ми вирішили наповнити її енергетикою головного героя, передати його емоції та глибину думок.

Зірки – це кохання, а коли ми любимо, часто дивимося на зорі. Їх мерехтіння – це світлі, яскраві, неповторні емоції. Дерево життя – це символ гармонійного поєднання Всесвіту і людини, – сказав режисер.

До речі, маестро разом із командою однодумців знову йде в авангарді сучасних світових технологій. Любов у серці маю знято з використанням 3D віртуальної реальності, LED cube, Unreal Engine, traking systems тощо.

Така робота була цікавою і для самих творців нового відео, яким, зокрема, за допомогою графіки вдалось зобразити швидкоплинність часу та значущість кожної миті буття.

– Любов у серці маю для команди Pravdin Production – цікавий творчий експеримент. Новаторські ідеї Михайла Поплавського ми втілили у візуальних художніх образах в Unreal Engine – віртуальній реальності, – акцентував дизайнер 3D-графіки Віталій Правдін.

Із ним погоджується й оператор-постановник Олексій Степанов.

– У кліпі немає бурлеску. Все побудовано на образах і прямому зверненні до глядачів Михайла Михайловича, який розкриває їм свою душу. І водночас за допомогою технологій VR, ми хотіли, щоб глядач почув цю сповідь на тлі нескінченності Всесвіту. Бо любов це і є Всесвіт, – наголосив Олексій Степанов.

І, напевно, варто завершити словами самого Михайла Михайловича, який із притаманним йому оптимізмом та вірою в те, що кохання врятує світ, наголосив:

– Живіть на всі сто! Віра, надія і любов – переможуть! Нехай у ваших душі та серці завжди живе весна! Кохайте і будьте коханими, – сказав він.

Команда

  • Виконавець і головний натхненник – ректор КНУКіМ Михайло Поплавський
  • Головний режисер – Дмитро Гук
  • Оператор-постановник – Олексій Степанов
  • Другий режисер – Михайло Харченко
  • Дизайнер 3D-графіки – Віталій Правдін
  • Хореограф-постановник – Ростислав Савченко
  • Образ і стиль – кафедра фешн-бізнесу Університету культури
  • Балет та бек-вокал – випускниці та студентки КНУКіМ.

Документальний фільм про Поплавського

Ректор Михайло Поплавський презентував фільм Ректор. Нові часи, у якому розкрив секрети успішної роботи Університету культури в умовах коронавірусної кризи.

Михайло Поплавський знайшов вихід із кризової ситуації та розповів, як не лише пристосуватися до нових реалій, а й повністю переформатувати університет та вийти на новий рівень.

Фото: Михайло Поплавський

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-04-20 10:42:06

Back to top button