Україна і світ

Місячний календар 2021 – чого не можна робити та в які дати

Місячний календар 2021 на рік передбачає багато сприятливих та продуктивних днів. За допомогою календаря можна дізнатися не тільки про циклічні зміни фаз Місяця і місячних днів, він також дає рекомендації щодо справ та планів.

Факти ICTV розписали для вас місячний календар на 2021 рік.

Січень 2021

Найбільш сприятливий день у січні – 21-ше, четвер. Цей день найкраще підходить для напруженої роботи, серйозних розмов і ділових зустрічей. Усі сили слід спрямувати на виконання важливих справ. Варто уникати з’ясування відносин з людьми.

Несприятливі дні – 8, 9 та 12 січня. Це не найкращий час для розмов із керівництвом і зміни місця роботи. Відповідно, у ці дні віддайте перевагу пранню, генеральному прибиранню та невеликому ремонту. Небажано в цей період проводити великі грошові операції. Це не найліпший час для побачень і будь-якого спілкування.

Лютий 2021

17, 18 та 25 лютого – найсприятливіші дні у місяці. Це вдалий час для інвестування грошей. Слушний період для зав’язування ділових, дружніх і любовних відносин, спілкування з родичами, початку ремонту в квартирі. Корисно присвятити час улюбленій справі.

Несприятливе – 7 лютого. Цього дня краще присвятити себе підбиттю підсумків про виконану роботу і побудові планів. Це поганий період для інвестування. Варто остерігатися сварок і виявити терплячість до близьких людей. Не рекомендується заводити нові знайомства.

Березень 2021

Ідеальний час для інвестування грошей – 18 березня. Це хороший день, щоб зав’язати ділові, дружні та любовні стосунки. День сприятливий для спілкування з родичами та початку ремонту в квартирі. Корисно присвятити час улюбленій справі.

Несприятливі дні у березні – 8, 12, 21 та 28. Краще зайнятися маленькими справами і не розвивати активну діяльність. Не рекомендується шукати нових партнерів, спілкуватися з керівництвом та міняти місце роботи. Дні підходять для невеликого прибирання в будинку і дрібних домашніх справ.

Квітень 2021

Найсприятливіші дні – 2 та 14 квітня. Період для любовних стосунків, відновлення розірваних зв’язків, серйозних розмов. У ці дні бажано обмежити спілкування з незнайомими, підозрілими людьми. Це хороший час для виконання обіцянок, віддавання боргів. Найефективніші домашні справи в цей час – прання й вологе прибирання. 16 та 27 квітня – несприятливі дні для побачень, зустрічей та поїздок.

Травень 2021

Травень насичений сприятливими датами – 12, 20, 27, 31. Хороший час, щоб зайнятися спортом або вийти на прогулянку, не варто сидіти вдома. Хороший час для домашніх справ.

Будь-який ризикований захід може стати успішним початком нового напрямку в роботі або особистому житті. Це сприятливі дні для спілкування в компанії. Несприятливі дні – 7 та 9 травня. Це ідеальний час для відпочинку, спілкування з родиною.

Червень 2021

Сприятливі дати у червні – 1-ше, 16-те, 17-те, 23-те, 30-те. Хороші дні для нових починань, колективної роботи, побудови планів на найближче майбутнє. Це вдалий період для розмов із керівництвом, зміни роду діяльності. Чи не найкращий час для операцій з грошима.

Несприятливі дні у травні – 5-те та 6-те. Краще не працювати над складними завданнями. Період підходить лише для нових одноденних проектів. У цей період варто спілкуватися якомога менше, зокрема, з рідними та близькими.

Липень 2021

Найсприятливіші дні у місяці – 15-те, 20-те, 21-ше. Чудовий час для вирішення складних робочих питань, а також для спілкування з протилежною статтю.  Нейтральний час для подорожей.

3-го, 6-го, 9-го та 10-го не варто починати нову справу. Не потрібно купувати щось масштабне та брати гроші в борг.

Серпень 2021

Сприятливі дні – 16-те, 18-те й 28-ме. У спілкуванні з людьми краще контролювати свої емоції. У ці дати ви ефективно вирішуватимете важливі справи. 8 серпня – несприятливий день для нових починань.

Вересень 2021

14 та 15 вересня сприятливі для побачень, поїздок та прогулянок. Також слушний час для просування проектів на роботі. Несприятливі дати цього місяця – 3-тє, 6-те та 21-ше. Краще не планувати й не їхати у далеку подорож у ці дні.

Жовтень 2021

Максимально активною роботою можна зайнятися 7, 14 та 27 жовтня. А 1-го, 2-го, 5-го та 31-го краще прибрати вдома  та мінімізувати кількість спілкування.

Листопад 2021

У листопаді найбільше сприятливих днів для колективної роботи, спілкування та позитивних емоцій – 10, 11, 17, 18, 24, 25 листопада. Несприятливі дні – 1-ше, 4-те, 29-те та 30-те. У ці дні краще зайнятися рутинною роботою наодинці.

Грудень 2021

У грудні сприятливі 8-ме, 14-те та 15-те. Найліпший час, щоб домовлятися про співпрацю на роботі та відпочити вдома з сім’єю. 3-тє, 19-те, 29-те та 30-те – найнесприятливіші дні в місяці. Упродовж цього періоду остерігайтеся сварок, конфліктів та не заводьте нових знайомств.

Магнітні бурі в 2020 – календар на рік

Магнітні бурі негативно впливають на метеозалежних людей. У зоні ризику також люди похилого віку, вагітні жінки та діти. Заздалегідь підготуватися до можливого погіршення самопочуття під час геомагнітних збурень допоможе календар магнітних бур на 2020 рік.

Березень 2021

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-07-06 07:00:46

Back to top button