Україна і світ

Місцеві громади відіграватимуть ключову роль у відбудові України — Лариса Ґаладза

Про це заявила амбасадорка Канади в Україні Лариса Ґаладза під час 15-го Київського безпекового форуму, передає кореспондент АрміяInform з місця події.

Канадська дипломатка вважає, що українці зробили великий внесок в інформування на міжнародній арені про воєнні злочини росіян та жахіття війни, яку розв’язала рф.

«Українці зробили велику роботу в тому, що тут відбувається. Україна робить чудову роботу з маркетингу», — відзначила Лариса Ґаладза.

Через те, що українці не мають можливості відповісти на всі ці проблеми, необхідно посилити світову підтримку України. Особливо це стосується теми відновлення після наслідків війни, де є місцевий та національний рівень.

«Я все більше переконуюсь, що відбудова і відновлення України відбуватиметься на місцевому рівні. Бо масштаби проблеми не можуть бути охоплені національною стратегією. Вони виходять набагато далі за ці межі. Зараз люди на місцевому рівні бачать, що потрібно, і починають це формулювати в цифрах», — наголосила Лариса Ґаладза.

На думку Лариси Ґаладзи, варто «визнати безпрецедентний рівень відповіді» світу на російську агресію проти України.

«Світова підтримка довела цінність наших союзів. Ми, на Заході та Півночі,  повинні краще працювати на Півдні та Сході, враховуючи особливості того, що відбувається в Україні», — розповіла Лариса Ґаладза.

Мова йде про дипломатичну та політичну роботу з країнами, які мають нейтральну позицію щодо російсько-української війни.

Лариса Ґаладза також зробила акцент на темі психічного здоров’я.

«Для того, щоб рухатися вперед, українці мають бути найбільш психічно здоровим населенням на планеті. Канада визнає це і підтримує програми в цьому аспекті», — резюмувала Лариса Ґаладза.

Фото Віктора Дехтяра

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-05-26 17:48:48

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин