Україна і світ

Міністр оборони Британії зустрівся з українськими військовими, які приїхали на навчання

Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес зустрівся з українськими військовими, які прибули на навчання до Англії.

Він зазначив, що нова програма кількатижневих навчань є “наступним етапом підтримки Збройних сил України в їхній боротьбі проти російської агресії”.

– Використовуючи досвід світового рівня британської армії, ми допоможемо Україні відновити свої сили і посилити опір, оскільки вони захищають суверенітет своєї країни і своє право обирати своє майбутнє, – сказав міністр.

Участь у програмі беруть понад тисяча військовослужбовців. Навчання допоможують солдатам, які практично не мають військового досвіду, здобути навички, необхідні для ефективного ведення бою на передовій.

Курс охоплює поводження зі зброєю, першу допомогу на полі бою, польові навички, тактику патрулювання і право збройних конфліктів.

– Уряд швидко закупив автомати АК для програми навчання, а це означає, що українські солдати можуть тренуватися зі зброєю, яку вони будуть використовувати на передовій. Ці зусилля були підтримані валлійською гвардією, яка за 17 днів випробувала понад 2 400 таких гвинтівок, щоб переконатися, що вони готові до початку навчання українців. Велика Британія також подарувала одяг і спорядження для підтримки українських солдатів в їх навчанні і поверненні в Україну, -повідомляться на сайті уряду Великої Британії.

Зазначимо, що проводити підготовку українських військових у Великій Британії запропонував прем’єр-міністр Борис Джонсон під час червневого візиту до Києва.

Загалом протягом наступних кількох місяців навчання мають пройти до 10 тис. військовослужбовців з України.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-09 18:16:07

Back to top button