Львівський портал

Міністерство культури визнало пам’ятками ще шість львівських вілл

Міністерство культури включило до реєстру нерухомих пам’яток України ще шість історичних будівель, що розташовані у Львові. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міського голови Львова з гуманітарних питань Андрій Москаленко.

 

«Добрі новини! Нарешті офіційно отримали від Міністерства культури підтвердження про внесення ще 6 об’єктів до Державного реєстру нерухомих пам’яток України», – написав Андрій Москаленко.

Відтак до Державного реєстру нерухомих пам’яток України включили таких шість історичних будівель у Львові:

вул. Грабовського, 6-А – чотириповерховий житловий будинок, розташований неподалік Львівської цитаделі. Збудували його у 1936 році. Під охороною міста перебуває з 1990 року.

вул. Костя Левицького, 23 – триповерхова вілла архітектора Годовського, також відома як будинок громади менонітів. Збудований у 1888 році, пам’ятка архітектури місцевого значення.

вул. Академіка Кучера, 15 – чотириповерховий житловий будинок, розташований на Клепарові. Збудували його у 1910 році.

вул.  Магазинова, 3 – триповерховий житловий будинок, що розташований у районі Клепарова. Збудований у 1906 році.

вул.  Мучна, 50 – двоповерхова житлова вілла, розташована біля Шевченківського гаю. Збудована у 30 роках ХХ століття.

вул. Тарнавського, 35 – триповерхова житлова вілла, збудована на початку ХХ століття. Пам’ятка архітектури місцевого значення.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш TelegramДжерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»

Back to top button
Facebook
Close