Україна і світ

Милованов заявив, що спалах коронавірусу в Китаї відкриває “певні можливості” для України

Міністр висловив думку, що через можливе призупинення роботи китайських заводів Україна зможе підвищити експорт металургійної продукціїЧерез спалах коронавірусу у Китаї може бути призупинена робота металургійних заводів, що зі свого боку дасть Україні можливість підвищити експорт металургійної продукції. Таку думку в ефірі ток-шоу “Свобода слова” на телеканалі “Україна” висловив міністр економіки Тимофій Милованов.

“Насправді тут є певні можливості для України. Я навіть сказав би… Ну, так не можна так говорити, тому що у наших друзів епідемія… Але те, що у них зупиняється виробництво, в тому числі це для нас важливо, тому що Китай, можливо, буде споживати менше продуктів металургії. Головна причина, чому металургійна промисловість виробила в цьому році менше, це саме тому, що Китай виробляв більше. Ось той факт, що зараз в деяких провінціях ті заводи можуть зупинитися, це дає можливість для нас підвищити експорт насправді. Тому що світ буде заміщати виробництво цих заводів, через виробництво в інших місцях”, – заявив Милованов.

Зі свого боку ведучий ток-шоу зупинив міністра, зазначивши, що “так краще не говорити, бо потім ще цитуватимуть де-небудь англійською”, маючи на увазі, що ця репліка є вкрай некоректною.

Раінше у ВОЗ заявили, що новим китайським коронавірусом можуть заразитися дві третини населення планети.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close