Україна і світ

Ми прагнемо досягнути нульових викидів в атмосферу до 2025 року – Блумберг

Засновник та власник інформаційного агентства Bloomberg L.P. та спеціальний посол ООН з питань кліматичних амбіцій та рішень Майкл Блумберг закликав прислухатися до міських голів та бізнесу, а також повідомив, що у США закриють 60% електростанцій, що працюють на вугіллі.

Про це він розповів під час виступу на віртуальному кліматичному саміті 23 квітня.

— Сьогодні ми маємо шанс показати, що означає лідерство. Хочу підкреслити те, що я постійно чую від міських голів та головних виконавчих посадовців, які кажуть: Ми готові зробити більше, але нам потрібно більше допомоги, часом більше влади, інколи – грошей.

Я не завжди з ними погоджуюся, але я закликаю вас послухати їх, бо міста та бізнеси тримають у себе ключ до кліматичних змін. Вони відповідають за більшість викидів в атмосферу, тому слухати їх критично важливо.

Також він зазначив, що у ЄС та США закриють значну кількість електростанцій, що працюють на вугіллі.

— У США закриють 60% електростанцій, що працюють на вугіллі, а також 50% таких, що є у Європейському союзі. Річ у тім, що ці електростанції є найбільшими викидувачами до атмосфери, а інші джерела енергії набагато менше дають викидів. Наша компанія бере на себе зобов’язання досягнути нульових викидів до 2025 року.


Дводенний віртуальний Лідерський саміт з питань клімату розпочався 22 квітня. Глобальна подія присвячена питанням клімату і адаптації до нових економічних викликів.

Детальніше про кліматичний саміт читайте у матеріалі Фактів ICTV.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-04-23 17:47:15

Back to top button