Україна і світ

Ми передбачаємо дистанційне навчання з 1 вересня у разі загрози пандемії – Шмигаль

Україна повинна мати змогу розпочати дистанційне навчання з 1 вересня.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні Верховної Ради повідомив, що країна передбачає форму дистанційного навчання з 1 вересня, оскільки світ готується до другої хвилі пандемії коронавірусу.

 – Можливість дистанційного навчання ми передбачаємо та працюємо над тим, щоб вона була якіснішою, повноціннішою та давала змогу дітям, у разі загрози пандемії, проходити навчання дистанційно, – наголосив Шмигаль.

Також він зазначив, що наразі ніхто не скасовує традиційного освітнього процесу, оскільки це пріоритет. В умовах помірного поширення коронавірусу в Україні та стабільної ситуації навчання розпочнеться з дотриманням протиепідемічних заходів безпеки у школах: масковий режим, дистанція та дезінфекція.

Наразі над цими питання працює Міністерство освіти та науки.

Дистанційне навчання в Україні

Напередодні у МОЗ повідомили, що дистанційне навчання у школах з вересня 2020 року залежить від епідемічної ситуації у країні.

Заступник міністра освіти та науки Любомира Мандзій повідомила, що у серпні прогнозуватиметься ситуації щодо вересня та початку навчання.

Вона запевнила, що інструменти, напрацьовані вчителями під час карантину, вони зможуть використовувати, якщо буде така потреба.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-07-03 12:18:08

Теги
Back to top button
Facebook
Close