PRESS ЦЕНТР

Мер Рівного пояснив, звідки в його декларації десятки тисяч доларів

Мер Рівного пояснив, звідки в його декларації десятки тисяч доларів

Міський голова Рівного прокоментував свою першу декларацію та вказану у ній суму в 66 тисяч доларів. Таку звітність він подав після обрання на посаду мера. У гривневому еквіваленті за нинішнім курсом це понад 1,8 мільйона.

Суспільне запитало в Олександра Третяка, звідки у нього десятки тисяч доларів у декларації, зважаючи на те, що він показував доволі невелику зарплату на посаді ректора Рівненської духовної семінарії та академії ХВЄ.

"Це дуже просто. Мені на цей момент 35 років, я вже доволі самостійна, доросла людина. Фактично свій самостійний шлях життя розпочав з шістнадцятирічного віку, коли уже намагався шукати можливість того, щоб якось утримувати себе самостійно. Під час студентських років навчався, вже в перерві між навчанням активно шукав можливість заробляти, щоб бути самостійним і не бути на утримані батьків", – розповідає міський голова Рівного.

Олександр Третяк також каже, що активно працював у юності і навіть заробляв гроші за кордоном.

"Тому це все накопичення, які я збирав протягом багатьох років для того, щоб придбати або ж збудувати житло. Тому, власне, цим питанням зараз займаюсь", – каже Олександр Третяк.

Мер каже, що накопичення і його власні, і дружини, і те, чим допомагали батьки.

"От і за десяток років, плюс робота, вдалось назбирати певну суму. Правда, вже великої частини нема, тому що вона вся пішла на виборчу компанію, у великій мірі, тому якось так", – говорить міський голова.

Журналісти Суспільного поцікавились в Олександра Третяка, чи того, що залишилось після виборів, вистачить на житло.

"Це буде дуже тяжко. За те, що залишилось, вже точно житла так швидко не придбаєш. Але так, питання житла зараз досить актуально стоїть у мене, тому що користуюсь житлом своєї сестри. От тому…..", – сказав мер.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
25.12.2020

Back to top button