Меморандум для покращення якості послуг з фізичної реабілітації поранених внаслідок війни
Як повідомляє Міністерство охорони здоров’я України, у четвер підписано Меморандум про взаєморозуміння між МОЗ України та представництвом міжнародної неурядової організації HANDICAP INTERNATIONAL — Humanity & Inclusion в Україні.
«Метою нашої співпраці є покращення якості послуг з фізичної реабілітації поранених внаслідок війни, а також доступності та якості послуг протезування й коригування деформації ампутацій, підвищення доступності та якості високотехнологічних послуг для пацієнтів», — йдеться в повідомленні.
За словами Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка, широкомасштабна війна щодня руйнує звичне життя українців та особливо вразливими є ті, хто зазнав поранень та потребує реабілітації.
— Впоратися з такими масштабними викликами нам допомагає залученість міжнародних донорів. HANDICAP INTERNATIONAL — один з наших надійних партнерів. Вдячний за потужну підтримку та активну участь у проектах реабілітаційної допомоги. Разом ми робимо велику справу — допомагаємо постраждалим людям швидше повернутися до повноцінного життя, — зазначив Міністр охорони здоров’я України.
За повідомленням МОЗ, наразі реалізуються проєкти, направлені на вдосконалення доступу до послуг якісної фізичної реабілітації, психічного здоров’я та психосоціальної підтримки у різних містах України: Київ, Львів, Дніпро, Чернівці, Вінниця. Крім цього, надається допомога стосовно впровадження реабілітації у разі опіків.
Пресслужба міністерства зазначає, що також нщодавно запущено новий проєкт багатосекторної допомоги людям, які потребують протезування в реабілітаційних центрах в Києві та Львові. Передбачається впровадження інноваційних технологій протезування з мультидисциплінарним підходом.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
Тож, під час підписання Меморандуму домовились про поглиблення співпраці за такими напрямами:
- розширення дії проєкту в опікових центрах України для покращення якості реабілітаційної допомоги у разі опіків;
- впровадження тренувальних протезів на госпітальному етапі, що включатиме навчання мультидисциплінарних команд.
Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-02-10 01:50:59