PRESS ЦЕНТР

Медики швидкої врятували життя 3-річній дитині, яка отруїлася «кротом»

Медики швидкої врятували життя 3-річній дитині, яка отруїлася «кротом»

Сьогодні, 15 січня, о 14:16 на лінію 103 надійшов виклик про те, що у селі Лісопіль Костопільського району отруїлася малолітня дитина.

О 14:17 бригада Костопільської підстанції екстреної медичної допомоги виїхала на виклик. На місці події з‘ясувалося, що 3-річна дитина випила хімічний засіб для чистки труб «Крот». Рідні викликали екстрену медичну допомогу та розпочали промивання шлунку малечі.

«Дитина була у свідомості. Батьки давали їй пити багато води та молока. Це спровокувало блювоту. Ми провели огляд потерпілої, поміряли температуру, артеріальний тист. Ввели внутрішньовенно дексаметазон і внутрішньом’язево анальгін,»- додала лікарка Костопільської підстанції екстреної медичної допомоги Лариса Семусьова.

Завдяки злагодженій на професійній роботі бригади Костопільської підстанції швидкої, 3-річній дитині були проведені усі необхідні заходи, щоб дитина краще почувалася. Потерпілу транспортували до Рівненської обласної дитячої лікарні. В дорозі медики швидкої повідомили про приїзд потерпілої та забезпечили їй огляд профільними спеціалістами. 

Читайте також: На Хмельниччині двоє дітей померло від отруєння чадним газом

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
15.01.2021

Back to top button