Україна і світ

Має бути не просто один вид зброї: Резніков розповів про потреби для ЗСУ

Міністр оборони України Олексій Резніков розповів про потреби України у постачанні зброї.

В інтерв’ю телеканалу Freedom він зазначив, що під час третьої зустрічі у форматі Рамштайн Україна разом із США та європейським командуванням проговорювали можливості постачання, забезпечення наших потреб.

За його словами, ЗСУ необхідні артилерія, бронетанкова техніка, системи залпового вогню тощо.

– Треба розуміти, що коли ми говоримо про наші потреби, ми використовуємо таке словосполучення organic unit, тобто коли ми кажемо, що нам потрібна допомога, то це не просто один вид зброї, – зазначив Резніков.

Міністр стверджує, що він має бути зібраний для застосування максимально ефективно, тобто якщо йдеться про 18 гаубиць 155-го калібру, то це один дивізіон з відповідними технічними системами, автомобілями, які його забезпечують.


Також до нього входять контрбатарейні радари, так звані ANTP-Q, наприклад американського виробництва, а також БПЛА, які забезпечують наведення, розвідку і коректування вогню, наприклад Пума американського виробництва.

Крім того, Резніков наголошував, що допомога від західних партнерів дуже важлива та необхідна для України, щоб перемогти Росію. Також він анонсував нові постачання зброї. 

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-25 00:42:02

Back to top button