Львівський портал

Мамі міністра Немчінова дали землю біля Брюховицького лісу

Львівська міська рада виділила мамі міністра Кабміну Валентині Немчіновій земельну ділянку відразу біля Брюховицького лісу. «За» відповідну ухвалу під час сесії 17 червня проголосували 49 депутатів, передає Львівський портал.

Прийнятою ухвалою мерія затвердила громадянці Валентині Немчіновій проєкт землеустрою та передала у власність земельну ділянку площею 0,0332 га в садівничому кооперативі «Самоцвіти» в урочищі Голоско.

Це є садибна ділянка, призначена для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку. Розташована вона відразу біля Брюховицького лісу.

Натисніть на зображення для збільшення

Оскільки ділянка досі належала до земель, не наданих у власність чи користування, її відразу перевели до категорії житлової та громадської забудови.

Цікаво, що ніхто з депутатів не проголосував проти і не утримався, «за» проголосували 49 обранців громади, ще десятеро взагалі не брали участь у голосуванні.

Зазначимо, що Валентина Немчінова є матір’ю міністра Кабміну Олега Немчінова, про що він вказував у своїй декларації за 2019 рік.

44-річний Олег Немчінов народився у Львові, у 2006-2010 роках був депутатом Львівської облради від Української народної партії. До цього працював у Львівській міськраді, з 2009 по 2010 рік очолював управління промисловості та розвитку інфраструктруи ЛОДА. Також Олег Немчінов був директором готелю «Опера», заступником директора «Євроготелю».

Протягом 2017-2020 років Немчінов обіймав посаду держсекретаря Міністерства молоді та спорту, а торік у березні його призначили міністром Кабінету Міністрів України.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-06-18 16:29:55

Back to top button