Львівський портал

Маляр прокоментувала статтю про недосвідченість українських бійців

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр відреагувала на статтю американської газети «The Washington Post», у якій йшлося, зокрема, про збільшення втрат через недосвідченість мобілізованих. Про це пише Українська правда.

«Не можна заперечити, що до вторгнення було трохи більше 200 тисяч військових, а зараз – під мільйон. Такий обсяг людей підготувати – це певний виклик, задачі, з якими дуже швидко впоратись складно. ТРК сьогодні працюють набагато краще, ніж на початку вторгнення. Вони намагаються всі ці проблеми вирішити. Про них відомо. Вони читають про це не з «The Washington Post» і не з наших ефірів. З цими проблемами працюють», – наголосила Маляр.

Нагадаємо, раніше в Міноборони пояснювали, що держава не розголошуватиме загальну кількість загиблих до кінця дії воєнного стану, оскільки ця інформація є корисною для ворога і може зашкодити нашій обороні.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2023-03-20 20:45:31

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин