Україна і світ

Лякали розстрілом та морили голодом — 130 героїв повернулися в Україну

Напередодні додому повернулися 130 наших захисників і захисниць. Серед них армійці, прикордонники, нацгвардійці й тероборона. Загалом від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну вдалося повернути додому майже 2 тисячі людей. Але щоразу це потребує величезних зусиль.

За 90 загарбників Україна повернула додому 130 незламних бійців. Серед них — захисники Маріуполя, зокрема Азовсталі, а також армійці, захоплені під Бахмутом і Соледаром. Звільнено з полону і 4 жінки. Наймолодшому бранцю лише 20, найстаршому от-от виповниться 64 роки.

Звільнені неохоче розповідають про полон. Їх до останнього залякували росіяни. І це постійна практика, кажуть у координаційному штабі.

Та щасливо діставшись Батьківщини полонені неймовірно раді стояти на рідній землі й тримати в руках український прапор.
Звільнених одразу просять допомогти знайти інших полонених.

Від початку повномасштабного вторгнення додому вдалося повернути майже 2 тисячі наших людей. Фактично в кожному обміні є люди, яких вважають зниклими безвісти. Аби визволити таких, робота ще складніша, але ніхто не здається.

– Зрозуміло, що в полоні перебувають ще чимало наших захисників і захисниць, робота над цим продовжується, я думаю, що найближчим часом ми почуємо хороші новини, – додає Юсов.

2023-03-09

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-09 16:56:09