Львівський портал

Львів’янин Віктор Дідух став чемпіоном Паралімпіади-2024

37-річний Віктор Дідух здобув золоту медаль з настільного тенісу (клас MS8) на Паралімпійських іграх у Парижі. Про це Львівському порталу повідомили в управлінні спорту Львівської міськради.

У фіналі Віктор Дідух змагався з китайцем Шуаї Жао. У напруженому 5-сетовому поєдинку львів’янин обіграв свого суперника з рахунком 3:2.

На шляху до золотої нагороди Дідух переміг Тома Буве з Франції (3:0) в 1/8 фіналу. Далі він обіграв Еміля Андерссона зі Швеції (3:2). А в півфіналі Віктор здолав Пісіта Вангпхонпханасірі з Таїланду (3:1).

Це вже третя Паралімпіада у кар’єрі львівського спортсмена. До цього Дідух вигравав командну золоту медаль у Ріо-2016, а також срібні нагороди в одиночному та чоловічому парному турнірах у Токіо.

При цьому на Паралімпійських іграх у Парижі він уже взяв бронзову медаль у парі з Іриною Шинкаровою (клас XD17).

Нагадаємо, на Паралімпіаді-2024 у Парижі Україну представляють 140 атлетів, в тому числі восьмеро представників Львівщини.

Наразі українська збірна посіла 7 місце в медальному заліку, маючи 70 нагород: 18 золотих, 23 срібних та 29 бронзових.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»