Львівський портал

Львів’янин ножицями порізав шию дитині

У Львові правоохоронці затримали 32-річного чоловіка, який напав на 13-річну дівчинку, завдавши їй ударів у шию ножицями. На той момент він, ймовірно, перебував у стані наркотичного сп’яніння. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі поліції Львівщини. 

Як встановили правоохоронці, інцидент стався на вулиці Колійній у Львові 12 липня близько 17:00.

Встановлено, що 12-річний хлопчик та 13-річна його сестра побачили чоловіка, який лежав на залізничних коліях у закривавленому одязі. Тоді діти підійшли до незнайомця та запропонували йому допомогу, а саме – викликати лікарів, на що чоловік відреагував агресивно.

Зокрема, він накинувся на хлопчика, а коли тому на допомогу прийшла сестра – накинувся й на неї, завдавши кількох ударів канцелярськими ножицями, які мав з собою.

«На щастя, діти зуміли втекти, після чого розповіли про подію батькам, які звернулись за допомогою в поліцію. Зловмисник не встиг завдати тілесних ушкоджень хлопчику, а в дівчини лікарі діагностували різані рани та садна на шиї. Після надання медичної допомоги, її було відпущено додому», – йдеться у повідомленні.

Відтак правоохоронці затримали нападника. Ним виявився 31-річний львів’янин, який на момент нападу на дітей, ймовірно, перебував у стані наркотичного сп’яніння.

Тож затриманому повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Йому загрожує до семи років тюрми.

Досудове розслідування триває.



Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-07-15 12:51:00

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин