Львівський портал

Львів’яни скаржаться на покинуті авто на вулицях міста

Львів’яни скаржаться на покинуті та занедбані автомобілі, що досі перебувають на вулицях міста. Мешканців обурює, що вони займають місця для паркування, а також час від часу знаходять притулок безхатченки або наркомани.

Сихівчанин Павло розповідає, що на Хоткевича у Львові вже декілька років стоять покинуті автівки, які досі не прибрали з вулиці. Хоча міськрада неодноразово звітує про евакуацію покинутих машин.

«Щороку ЛМР звітує про вивезення покинутих автівок на штрафмайданчики, але по вул. Хоткевича це не відбувається. Від березня я подаю скарги на Гарячу лінію міста, але отримую відповіді, що не визначено власника та не має можливості евакувати. Проблема полягає і тому, що у цих автівках час від часу знаходять притулок безхатченки або наркомани», – розповів Львівському порталу чоловік.

У міськраді дійсно заявляли про те, що Львів «почистять» від покинутих автівок. Протягом травня евакуацією таких машин працювали служби міста.

У міськраді заявляли, що вони співпрацювали з поліцією, щоб віднайти власників автомобілів. Там пояснювали, якщо власник відмовляється самостійно забрати транспортний засіб, залучають управління безпеки міста, і евакуатор забирає авто на штрафмайданчик.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-07-10 13:24:25

Back to top button