Львівський портал

Львів’ян закликають вийти на Всеукраїнський марш за права тварин

У неділю, 5 вересня, у Львові відбудеться Всеукраїнський марш за права тварин. Про це організатори заходу інформують у Facebook.

Організатором маршу виступає зоозахисна ініціатива UAnimals. Марш стартуватиме о 12:00 год. від площі перед Оперним театром. До слова, для Львова це вже четвертий такий марш. 

Зауважимо в цей день аналогічні марші проведуть й в інших українських містах — Києві, Івано-Франківську, Одесі, Харкові та ще дванадцяти інших.

«Нас дістало, що парламент ігнорує більшість зоозахисних законопроєктів. Нас дістало, що знущання з тварин все ще продають як розваги. Нас дістало, що живодерів виправдовують суди. Нас дістало, що жорстокість до тварин з кожним днем лише множиться», — кажуть активісти.

Додамо, зоозахисна ініціатива UAnimals виступає за цирк без тварин, заборону хутрових ферм, контактних зоопарків і дельфінаріїв, порятунок тварин від жорстокого поводження і захист їхніх прав на всеукраїнському рівні.

Нагадаємо, нещодавно Верховна Рада ухвалила законопроєкт про впровадження в Україні стандартів ЄС щодо гуманного ставлення до тварин.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-09-02 13:14:32

Back to top button