Львівський портал

Львів’ян закликають безкоштовно чіпувати домашніх собак у ЛКП «Лев»

З 1 лютого на базі клініки ЛКП «Лев» розпочалась акція безкоштовного чіпування домашніх тварин. За цей час чіпування пройшли 145 собак. Про це Львівському порталу повідомили у ЛКП «Лев».

 

Цьогоріч у Львові було прийнято нові Правила утримання і поводження з домашніми тваринами, згідно з якими ідентифікація власницьких собак мікрочіпом стає обов’язковою.

Так, впродовж 2020 року процедура чіпування буде безкоштовною у ЛКП «Лев» та пільговою у ветеринарних клініках Львова, що є партнерами проєкту. Перелік партнерів можна переглянути за посиланням.

«Міжнародна платформа ідентифікованих тварин Animal-ID.net за підтримки Британського благодійного фонду Dogs Trust Worldwide надала Львову 5000 мікрочіпів для проведення безкоштовного та пільгового чіпування власницьких собак протягом 2020 року», – розповідають в ЛКП «Лев».

Чіпування є необхідною умовою реєстрації собаки у міському реєстрі. В разі, якщо тварина загубилась, її можна легко повернути власнику, зчитавши чіп у будь-якій ветклініці. Власник тварини негайно отримає повідомлення про місце зчитування чіпу. Також чіп є однією з обов’язкових умов для перетину кордону з собакою.

Дані в міському реєстрі щодо кількості власницьких собак у Львові використовуватимуться зі статистичною метою для контролю вакцинацій домашніх тварин, а також в процесі створення інфраструктури для собак та їх власників. Ідентифікація мікрочіпом є найнадійнішим та найсучаснішим методом, адже імплантується чіп один раз та залишається з твариною протягом усього життя.

Мікрочіп – це електронний чіп розміром 2,12х12 мм, який вводиться тварині підшкірно методом звичайної ін’єкції та не завдає жодної шкоди здоров’ю чотирилапого. Чіп містить унікальний номер, що зчитується сканером. До цього унікального номера в базі даних прив’язуються дані власника тварини, що дозволяє ідентифікувати її.

Процедура чіпування та реєстрації собаки включає в себе:

  • введення підшкірного транспондера (мікрочіпа) за допомогою спеціального стерильного інструменту в область лопаток,
  • заповнення анкети,
  • внесення відповідної відмітки у ветпаспорт тварини,
  • внесення інформації про тварину і власника у міжнародну базу даних.

Обов’язковою умовою проходження процедури чіпування є наявність вакцинації від сказу не пізніше року з відповідною посвідкою у ветеринарному паспорті собаки та реєстрація у єдиному міському реєстрі тварин Львова, що засвідчується ідентифікаційним знаком – жетоном.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш TelegramДжерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»

Back to top button
Close