Львівський портал

Львівський оперний театр здобув нагороду на International Opera Awards

Львівська національна опера разом із Одеською національною оперою здобули престижну нагороду «Найкращий оперний театр» на міжнародній церемонії International Opera Awards у Мадриді. Про це йдеться у Facebook Львівської опери.

Зазначається, що театри не лише відновили свою роботу у перші місяці повномасштабного вторгнення, а й продовжують створювати новий якісний український культурний продукт. 

У листопаді Львівська національна опера презентувала перше виконання опери «Страшна помста» Є. Станковича до 80-річчя українського композитора. А вже у грудні, попри практично відсутність світла, зв‘язку та постійні обстріли, запрошує на нову балетну постановку до 300-річчя Григорія Сковороди «Пізнай себе» у режисурі Василя Вовкуна.

А в Одеській національній опері для глядачів презентували виставу «Катерина» Олександра Родіна.

Зазначимо, премію International Opera Awards заснував британський підприємець Гаррі Хайман у 2012 році. Нею нагороджують щорічно, аби підвищити авторитет опери як виду мистецтва, визнавати та винагороджувати успіхи в опері та збирати кошти для надання стипендій талантам-початківцям в опері з усього світу.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2022-11-29 10:27:39