Львівський портал

Львівські хірурги видалили жінці 10-кілограмову пухлину

У Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова виконали складну операцію з видалення 10-кілограмової  пухлини у 51-річної тернополянки. Про це повідомляє медзаклад на своїй Facebook-сторінці.

 

Медики Центру хірургії вирізали гігантську пухлину вирізали з заочеревинного простору. 51-річна тернополянка звернулась по допомогу до львівських спеціалістів, оскільки впродовж кількох місяців вона втратила понад 10 кг, але її живіт суттєво збільшився.

В грудні минулого року жінка була прооперована у зв’язку із пухлиною молочної залози, після чого пройшла три курси хіміотерапії. Тоді ж в процесі обстеження у неї виявили велику ліпосаркому заочеревинного простору. Але пандемія та карантинні обмеження внесли свої корективи у плани на лікування.

«Так, пухлина не лише збільшилась, а й змістила органи черевної порожнини вліво, здавила дванадцятипалу кишку та почала вростати в праву нирку», – зазначають медики.

Львівські медики прооперували жінку, видаливши гігантську ліпосаркому, праву нирку, ліпому середостіння та виконали резекцію 6 і 7-го сегментів печінки з двома ехікоковими кистами.

«Операція була вкрай складною, проте команда медиків нашого Центру хірургії успішно справилась! Сьогодні жінка почуває себе значно краще. Попереду ж – реабілітація та відновлення сил. Тому ми бажаємо їй швидкого одужання!», – наголошують у Клінічній лікарні швидкої меддопомоги Львова.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: Клінічна лікарня швидкої меддопомоги Львова

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2020-08-11 10:21:12

Теги
Back to top button
Close