Суспільне мовлення

Львівські школярі принесли на Меморіал Героїв Небесної Сотні паперових ангелів

1

Сьогодні, 21 листопада, у Львові відбулася акція “Ангели пам’яті”. Учні міських шкіл принесли на Меморіал Героїв Небесної Сотні паперових ангелів, які символізують пам’ять про усіх загиблих за державу, гідність і свободу.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

До акції долучився і 10-річний Богдан. Він — ровесник Революції Гідності. Хлопець не пам’ятає події на Майдані, але, каже, розуміє їхнє значення. Спеціально до цього дня Богдан вивчив “Молитву українського націоналіста”.

“Початок Революції Гідності — це дуже важливий день для нас, майже як День Незалежності. В День Гідності та Свободи я прийшов сюди вшанувати пам’ять героїв і прочитати Молитву українського націоналіста. Ця молитва про те, що військовий, українець, який захищає вас, був мужнім і не боявся йти у бій”, — каже Богдан Лоїк.

Ангелів школярі чіпляли на меморіал або ж розміщували на пагорбі.

“В такий спосіб ми хочемо всі разом згадати ті події, які були в Україні 10 років тому, і розказати дітям, чому ця революція така важлива для нашої держави”, — розповів керівник управління освіти Львова Андрій Закалюк.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Впродовж дня на Меморіал Героїв Небесної Сотні у Львові прийдуться учні з усіх шкіл міста, щоб віддати шану всім, хто загинув під час Революції Гідності та впродовж років боротьби за українську незалежність.


Джерело: Суспільне мовлення України

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин