Україна і світ

Львівські десантники 9 разів зірвали спробу переправи через річку та розгромили цілий батальйон

Під час спроби окупантів налагодити понтонну переправу і форсувати річку, що на східному напрямку, артилерія 80 окремої десантно-штурмової бригади знову завдала потужні удари по ворогу. В результі атаки були знищені понтони та зірвано 9 намагань переправи.

– Вже вкотре десантники 80 окремої десантно-штурмової бригади показують свою міць й дають зрозуміти російським окупантам, хто тут господар! – пишуть у 80 окремій десантно-штурмовій бригаді ДШВ ЗСУ.

Артилеристи-десантники при тісній взаємодії з розвідкою успішно виконали поставлену задачу, в ході якої було знищено щонайменше 73 одиниці техніки, в тому числі: танки Т-72, БМП, БМД, бронетранспортери, вантажні автомобілі та інша спецтехніка.

Проте, не зважаючи на супротив та втрати, ворожим військам таки вдалось прорватись та переправити на другий берег частину своїх сил, закріпившись на північній околиці одного з населенних пунків.

– Тут в хід вступили штурмові підрозділи 80 бригади. Запеклі важкі бої тривали близько двох діб. Завдяки професіоналізму злагодженості та навичкам особового складу в користуванні ПТРК Джавелін та NLAW, наші бійці добре дали “по зубам” окупантам, які тікаючи вирішили залишити нам зброю та майно! – йдеться у повідомленні.

Зруйнувавши ворожий задум, щодо форсування річки для подальшого наступу, десантники знищили цілу батальйонно тактичну групу загарбників.

– Тепер і від російської мотострілецької бригади, що вирішила ступити на нашу землю, залишилась лише згоріла та втоплена техніка й розкидані тіла, що довго гнитимуть на березі річки, яка стала свідком подвигу львівських десантників. Така доля чекає всіх окупантів! – зазначили у 80 окремій десантно-штурмовій бригаді ДШВ ЗСУ.

Львівські десантники 9 разів зірвали спробу переправи через річку та розгромили цілий батальйон / 4 фотографии

Джерело: 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-14 01:28:05

Back to top button