Львівський портал

Львівська залізниця відремонтує понад 100 залізничних переїздів

Цьогоріч на Львівській залізниці відремонтують 112 залізничних переїздів. Загалом в Україні планують полагодити більше 500 залізничних переїздів. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Укрзалізниці.

Найбільшу кількість переїздів передбачається відремонтувати на Південно-Західній залізниці та Львівській залізниці.

«Зокрема, у цьому році компанія планує капітально відремонтувати 20 залізничних переїздів, реконструювати 4, повністю замінити переїзний настил на 85 переїздах, а на 418 об’єктах замінити покриття та асфальтування підходів проїжджої частини, провести поточний та ямковий ремонт. При цьому найбільшу кількість залізничних переїздів передбачається відремонтувати на Південно-Західній залізниці (244) та на Львівській залізниці (112)», – йдеться у повідомленні.

Як поінформували в Укрзалізниці, щоб виявити недоліки на залізничних переїздах, щорічно проводять огляди у квітні-травні, а на переїздах з автобусним рухом та зі швидкістю руху поїздів понад 140 км/год – додатково у вересні-жовтні. Відтак, торік колійники провели ремонтні роботи загалом на 315 залізничних переїздах, у тому числі 20 капітально відремонтували, на 145 об’єктах – замінили покриття та асфальтування підходів проїжджої частини та провели поточний ремонт, на 150 – провели суцільну заміну переїзного настилу. Цьогоріч планують відремонтувати на 212 переїздів більше порівняно з минулим роком.

Наразі у межах Укрзалізниці експлуатується 4836 залізничних переїздів, із яких 1277 обслуговуються черговим працівником.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-02-26 17:19:16

Back to top button