Львівський портал

Львівська облрада проситиме уряд передати газові мережі у комунальну власність

Львівська обласна рада звернеться до Кабінету Міністрів України та Міністерства енергетики стосовно передачі газорозподільних мереж у власність територіальних громад Львівщини. Рішення підтримали 54 депутати на сесії 16 лютого, повідомляє Львівський портал.

Така ініціатива депутатського корпусу обґрунтована тим, щоб не допустити безпідставного безоплатного використання майна держави та громад, а також неналежним управлінням газовими системами чи їх складовими.

«Упродовж місяця департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження спільно з АТ «Львівгаз» та ТОВ «Львівгаззбут» має сформувати списки газорозподільних систем у розрізі територіальних громад Львівщини та передати їх для узагальнення управлінню майном спільної власності Львівської обласної ради. Депутати проситимуть Кабінет Міністрів України та Міністерство енергетики прийняти рішення про передачу газорозподільних систем з державної власності у спільну власність територіальних громад області. Відповідне погодження скерують також до Фонду державного майна України», – йдеться у проекті рішення.

Відтак, якщо уряд та профільне міністерство погодить передачу газових систем, управління майном спільної власності здійснить прийняття їх на баланс, та організує роботу для проведення експертної оцінки газорозподільних систем для їх подальшого надання в оренду на конкурентних засадах.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-02-17 10:51:09

Back to top button