Суспільне мовлення

Львівщина єдина в Україні щодня приймає евакуаційні потяги — начальник ОВА

Вночі, 26 листопада, на Львівщину двома евакуаційними автобусами зі сходу України приїхали 156 людей. Загалом від понеділка такими автобусами у область прибули 346 людей. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Ще 114 вимушених переселенців прибули евакуаційним потягом в неділю, 27 листопада.

За словами Максима Козицького, серед евакуйованих багато людей старшого віку, а також з інвалідністю. Частина залишилася в області. Решта — поїхали за кордон.

“Якщо ви перебуваєте в областях, де тривають активні бойові дії і плануєте приїхати у Львівську область, а звідси — за кордон, для виїзду у Польщу можна скористатися безкоштовними автобусами від польської системи “Птах”. Коли прибудете у Львів евакуаційним автобусом чи потягом, запитайте про таку можливість у наших волонтерів медико-психологічної допомоги, які чергують на Головному залізничному вокзалі Львова цілодобово”, — розповів Максим Козицький.

За словами начальника Львівської ОВА, Львівщина залишається єдиною областю в Україні, яка щодня приймає евакуаційні потяги. Також декілька разів на тиждень прибувають евакуаційні автобуси.

Ними приїжджають люди з міст і сіл, де тривають активні бойові дії. Усіх їх зустрічають волонтери медико-психологічної допомоги, яку розгорнули на вокзалі з перших днів повномасштабної війни.

Також Максим Козицький закликав мешканців області стати волонтерами медико-психологічної допомоги. Для цього потрібно заповнити форму: https://cutt.ly/INmJZbt. Допомагати можна навіть упродовж кількох годин.

Читайте також

“ЗСУ — котики”. Активістка з Бахмута шиє та передає у шпиталі для військових подушки

На Львівщині облаштували 30 квартир для переселенців


Джерело: Суспільне мовлення України