Львівський портал

Львівщина у переліку областей з найбільшим показником летальності COVID-19: свіжі дані

Центр громадського здоров’я опублікував перелік областей, де показник летальності від коронавірусу перевищує середній по країні. У антирейтингу є дев’ять регіонів, серед них – Львівщина (показник летальності – 2,8%).

 

Загалом станом на 11 вересня в Україні зареєстровано 3076 випадків смертей серед пацієнтів з COVID-19. У Центрі громадського здоров’я зазначають, що кількість смертей серед пацієнтів з COVID-19 зменшилась в 1,4 рази порівняно з минулим тижнем.

Показник смертності – 8,1 на 100 тис. населення. Середній показник летальності по Україні – 2,1%. У статево-віковій структурі померлих переважали чоловіки – 1660 (54,0%) та особи віком 50 років і старші (92,0%).

Реклама партнерів

Показник летальності, що перевищує середній по Україні, зареєстровано в:

  • Кіровоградській області – (5,4%),
  • Закарпатській області – (3,3%),
  • Львівській області – (2,8%),
  • Чернівецькій області – (2,6%),
  • Херсонській області – (2,4%),
  • Миколаївській області – (2,4%),
  • Полтавській області – (2,3%),
  • Івано-Франківській області – (2,3%)
  • Дніпропетровській області – (2,3%).

80,6% померлих мали серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, новоутворення, захворювання нирок, печінки, легень, неврологічні хвороби та інші.

(Натисніть на зображення, щоб його збільшити)

У 52,1% померлих із супутньою патологією було декілька захворювань: серцево-судинні та цукровий діабет, імунодефіцит чи ожиріння, тощо.

93% померлих – це люди старші 50 років із супутніми захворюваннями.

Як відомо, у Львівській області станом на ранок п’ятниці, 11 вересня, 16 626 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції. За останню добу виявили 174 нових хворих.

Нагадаємо, Львівщина вже більше двох місяців є лідером в Україні за кількістю хворих на коронавірус. Також Львівський портал у червні інформував про те, що в області перевищений середній показник летальності від COVID-19.

Окрім цього, львівські медики почали фіксувати випадки безсимптомного перебігу двобічної пневмонії, викликаної COVID-19.

Додамо, що у Львові діє безкоштовна гаряча лінія «Стоп-коронавірус». Аби отримати безоплатну фахову консультацію медиків, потрібно зателефонувати за номером: 0 800 208 868. Гарячу лінію створили з ініціативи львів’янина Ігоря Васюника.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2020-09-11 18:57:29

Теги
Back to top button
Close