Львівський портал

Львівщина прощається із двома захисниками

У п’ятницю, 10 квітня, Львівщина прощається із двома військовими, які віддали життя, захищаючи Україну від російських загарбників. Про це повідомили у Львівській ОВА.

Дрогобичанин Юрій Карпман із 2016 року захищав Україну у складі 15-ї окремої бригади артилерійської розвідки «Чорний ліс».

Служив в артилерійському підрозділі. З жовтня 2025 року проходив лікування, помер 9 квітня у рідному домі. Йому було 52 роки.

Ярослав Урван родом із Рівного, проживав у Львові. У 2023 році став на захист України у складі 114-ї бригади тактичної авіації.

Був нагороджений відзнаками президента України «За оборону України» та Міністерства оборони «Хрест доблесті», а також відзнаками головнокомандувача ЗСУ «За сумлінну службу» та «Золотий хрест». Загинув 19 березня, йому було 43 роки.



Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2026-04-10 09:47:00

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин