Львівський портал

Львівщина переходить до «жовтої» зони карантину

З понеділка, 26 квітня, Львівська область переходить з «червоної» зони у «жовте». Про це повідомив міністр Кабміну Олег Немчінов.

За його словами, держкомісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) на позачерговому засіданні в неділю вивела Львівську область з «червоної» зони епідеміологічної небезпеки.

«За результатами Державна комісія вирішила скасувати: – з 00 години 00 хвилин 26 квітня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Львівської області, та застосувати на території Львівської області обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для «жовтий» рівня епідемічної небезпеки», – написав Олег Немчінов.

Жовта зона карантину передбачає такі обмеження:

  • перебування в масках у громадських місцях та громадських будівлях
  • робота закладів громадського харчування з 7 год. до 24 год.
  • робота закладів культури з наповненістю менш ніж 50%місць у кожній окремій залі
  • діяльність закладів громадського харчування за умовою доставки і замовлення на винос.

Нагадаємо, що у «червоній» covid-зоні Львівщина опинилась наприкінці березня. У цій епідзоні діють найжорсткіші карантинні обмеження.

Ще в середині березня у Львові та області стрімко зросла захворюваність на коронавірус. Фактично кожен другий ПЛР-тест був позитивним.

У Львівській ОДА недавно заявили про стабілізацію з Covid-19, зокрема й з високим рівнем госпіталізацій, проте кажуть, що ситуація все ще є напруженою

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-04-25 16:25:07

Back to top button