Львівський портал

Львівщина отримала гуманітарну допомогу від США

Львівщина отримала близько 80 тонн гуманітарної допомоги від благодійного фонду з Чикаго. Про це повідомляє Львівський портал.

Так, гуманітарний штаб при Львівській обласній військовій адміністрації отримав близько 80 тонн гуманітарної допомоги. Ініціатором став американський благодійний фонд Help Heroes Of Ukraine.

У гуманітарному штабі зазначили, що допомога стає все більш необхідною, адже її кількість зменшується, а кількість людей збільшується.

«Львівський штаб за 120 днів війни прийняв 20 тисяч тонн допомоги. Проте війна не закінчується, а допомоги потребують все більше людей. Найбільше потребуємо зараз – це їжі. Оскільки зараз є дуже багато переселенців. Не тільки через військові дії, а й через важку економічну ситуацію люди потребують багато чого», – наголосив координатор гуманітарного штабу Юрій Соболь.

Зокрема волонтери передали засоби гігієни, медикаменти, одяг, постільна білизна, їжа для тварин та інші речі. Отриману допомогу розділять по різних регіонах України, а також передадуть українським військовим на фронт.

Зауважимо, від початку повномасштабної війни американський фонд передав Україні допомоги на понад 10 мільйонів доларів.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2022-06-27 12:20:19

Back to top button