Львівський портал

Львівщина 1,5 місяці не має де утилізовувати медичні відходи, – заступник голови ЛОР

Львівська область вже близько 1,5 місяці не має куди дівати небезпечні медичні відходи. Адже ще наприкінці перестало працювати підприємство, що утилізовувало сміття із медичних закладів усієї області. Про це у вівторок, 13 липня, під час сесійного засідання повідомив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод, передає Львівський портал.

25 травня Державна екологічна інспекція України, через порушення у роботі, призупинила ліцензію ТОВ «Екологічні переробні технології», яке розташоване у Львові на вулиці Збиральна, 14. Це єдине підприємство в області, що займалося ліквідацією медвідходів.

Із цим підприємством мають укладені угоди про утилізацію медичних відходів понад 30 медичних закладів з усієї Львівської області. Серед них – Львівська обласна лікарня, обласний центр громадського здоров’я, шпиталь ветеранів війни у Винниках, обласний перинатальний центр та інші.

Юрій Холод звернувся до Держекоінспекції Львівщини та департаменту екології ЛОДА надати інформацію про те, куди ж вже 1,5 місяці дівають медичні відходи. Та закликав поінформувати усі медичні заклади області про те, що їм робити з медичним сміттям до моменту відновлення роботи чи появи нового підприємства, яке здійснює утилізацію.

«Коронавірус ніде не подівся. На жаль, і до України наближається небезпечний штам «Дельта». Ми не маємо права розслаблятися! Вакцинація, дистанція, особиста гігієна, здоровий глузд, зрештою – все це доступно кожному. Куди подіти медичне сміття, яке впливає на довкілля і може бути джерелом зараження коронавірусом та іншими небезпечними хворобами, – мало хто з нас задумується. Йдеться не про якесь окреме підприємство, а про те, як Держекоінспекція та Департамент екології планує вирішити нагальну проблему поводження з медичними відходами», – наголошує Юрій Холод.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-07-13 12:37:37

Back to top button