Львівський портал

Львів відвідав голова військового комітету НАТО

Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у середу, 7 квітня,  відвідав голова військового комітету НАТО, головний маршал авіації сер Стюарт Піч. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Академії сухопутних військ.

«Ваш візит є переконливим свідченням тієї уваги, яку керівництво Альянсу та Ви особисто приділяєте питанням розвитку відносин нашого особливого і без перебільшення стратегічного партнерства. Із задоволенням хотів би зазначити, що співробітництво між Збройними Силами України та НАТО і країнами-партнерами характеризується високою динамікою і продовжує набирати обертів», – зазначив головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак.

У рамках візиту сторони обговорили ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил та загальну безпекову обстановку довкола України. Також мова йшла про стан реформування Збройних Сил і про трансформацію системи підготовки відповідно до підходів НАТО.

Голова військового комітету НАТО запевнив українську сторону в подальшій підтримці України з боку Північноатлантичного альянсу.

Начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук ознайомив гостей з історією та сьогоденням провідного вишу сухопутних військ і особливостями підготовки військових фахівців. Разом вони вшанували полеглих українських Героїв – вихованців Національної академії, поклавши квіти на Алеї слави випускників.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: Академія сухопутних військ

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-04-07 18:03:10

Back to top button