Львівський портал

Львів прийме Західноукраїнський експортний форум

У Львові відбудеться Західноукраїнський експортний форум – головна масштабна подія року, що має на меті підтримку експорту в країни ЄС та нові ринки. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

Представників експортоорієнтованого бізнесу західних областей України запрошують долучитися до Західноукраїнського експортного форуму, що відбудеться 8 червня у Львові на території !FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24-26).

Західноукраїнський експортний форум – майданчик для презентації експортної потенціалу та обговорення тенденцій українського експорту в країни ЄС та нові ринки.

Завдання форуму:

  • Активізація нетворкінгу підприємств-експортерів західних областей України;
  • створення висококонцентрованого експортоорієнтованого бізнес-середовища для побудови нової співпраці як на внутрішньому, так і на міжнародному ринках;
  • посилення ефективності діалогу та співпраці між владою і бізнесом;
  • визначення нових інструментів ведення експортної діяльності в умовах повномасштабної війни.

Спікери:

Юлія Свириденко – Перший віце-прем’єр міністр  –  Міністр економіки України, Максим Козицький – Начальник Львівської обласної військової адміністрації, Анка Фельдгузен – Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні, Арад Бенкьо – Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії в Україні, Яко Сільє – Постійний представник ПРООН в Україні та багато інших представників влади та бізнесу.

459

Протягом події учасники зможуть долучитись до панельних дискусій з провідними українськими та закордонними фахівцями, а також обговорити нові угоди про вільну торгівлю, промисловий розвиток, логістичні питання та інші актуальні теми. Представники бізнесу матимуть змогу презентувати свою продукцію в зоні Бізнес ЕКСПО. Також під час форуму будуть презентовані інструменти підтримки експортерів на державному, регіональному рівні та від донорських організацій.

Окрім дискусійних панелей учасники Західноукраїнського експортного форуму зможуть долучитись до паралельних заходів від партнерів Форуму: ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», ПрАТ «Експортно-кредитне агентство», Львівської торгово-промислової палати, Жіночої Ділової Палати України, Міжнародної організації з міграції, Львівського регуляторного хабу та захід від банківських установ про фінансові інструменти підтримки бізнесу.

На заході очікується понад 500 гостей з восьми західних областей України: Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Львівської, Хмельницької та Рівненської. Серед них – експортери, представники уряду, влади, державних установ, іноземного бізнесу та бізнес спільноти.

Організатори:

Сектор з питань підтримки експорту департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації, Програма розвитку ООН та партнери в рамках реалізації проєкту «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів (SRER)» за підтримки проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»), який фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Форум стартує 08 червня 2023 – о 10:00 (реєстрація учасників з 09:00)

Участь у події безкоштовна: лише за обов’язковою попередньою реєстрацією на офіційному сайті – wuef.com.ua

Захід буде проведено із дотриманням усіх норм безпеки.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2023-06-05 13:41:08

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин