Львівський портал

Лукашенко визнав, що частина окупантів вторглася в Україну з Білорусі

1

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко визнав, що на початку війни російські частини зайшли в Україну з території Білорусі, але своєї відповідальності за вторгнення росіян він не бачить. Про це повідомляє Українська правда.

«Так, з території Білорусі окремі частини (військ РФ) перетнули кордон України», – заявив Лукашенко.

За словами Лукашенка, російські частини знаходились у Білорусі у рамках планових навчань. «Це була наша черга, ми провели ці навчання Вони були масштабними. Ми бачили, яка ситуація складається навіть не на кордоні з Білоруссю. Ми бачили, що на Заході в нас коїться зі сторони Польщі, Литви, Латвії. Пам’ятаєте цю міграційну кризу», – розказав білоруський диктатор.

«Закінчились навчання, російські війська почали виводити з території Білорусі, які були на навчаннях. Техніку вантажити, це були Східні регіони. Війська фактично з Далекого Сходу. Почали виходити, і 23, 24 лютого частина цих військ почали перетинати кордон України та Росії. І для вас було несподівано, і для всього світу. Хоча багато хто про це говорив, американці попереджали, що війна почнеться, мало хто вірив. Почали перетинати цей кордон. Чому? Задайте президенту своєму в Україні питання», – зазначив Лукашенко.

Лукашенко вважає, що до нього не може бути ніяких претензій, тому що це не стосувалось білоруських військ. «До мене претензій не можете пред’явити. Жодного білоруса з нашої армії там не було. Ми цей кордон не перетинали. А ось ви нас провокували», – підсумував білоруський диктатор.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2023-08-18 11:06:25

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин