PRESS ЦЕНТР

Луцька міська рада відмовилася посилювати карантин

Луцька міська рада відмовилася посилювати карантин

У Луцьку вирішили не посилювати карантинні протиепідемічні заходи у зв’язку з тим, що місто потрапило у так звану «червону» зону згідно з рішенням комісії ТЕБ та НС.

Це питання розглянули 3 серпня, під час сесії міської ради, повідомив "Волиньпост".

В обласному центрі Волині вирішили не зупиняти нормальну життєдіяльність міста і не посилювати карантинні обмеження, передбачені правилами «червоної» зони.

Заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Анатолій Свірський переконаний, що цифри кількості захворюваності в Луцьку – не катастрофічні і місто не повинно бути у «червоній» зоні, а рішення комісії ТЕБ та НС не відповідає реальній ситуації.

Також у Луцьку писатимуть лист до державної комісії ТЕБ та НС щодо незаконності її рішення та порушення норм Конституції.

31 липня в уряді затвердили розподіл України на зелену, жовту, помаранчеву й червону карантинні зони залежно від епідемічної ситуації. На Волині до червоної зони, де ситуація із поширенням коронавірусної інфекції є найгірша, віднесли місто Луцьк. До помаранчевої зони увійшли Луцький і Любешівський райони. Жовта зона – місто Нововолинськ, а також Горохівський, Ківерцівський, Локачинський, Маневицький і Турійський райони. Невказані райони та міста області увійшли до зеленої карантинної зони, тобто на цих територіях епідситуація є найкраща.

Встановлювати карантинні обмеження повинні ті, хто розбирається в ситуації і знає її на місці – органи місцевого самоврядування, а не державні комісії, – наголосив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
03.08.2020

Back to top button
Close