Львівський портал

ЛОР просить НСЗУ підкинути 80 млн для лікування хворих на коронавірус

Львівська облрада під час сесійного засідання 29 вересня звернулася до Нацслужби здоров’я щодо виділення медичним закладам додаткових коштів для лікування хворих на COVID-19. Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу.

 

У зверненні зазначається, що зважаючи на складну санітарно-епідеміологічну ситуацію на території Львівщини та гостру потребу медичних закладів для забезпечення повноцінного лікування і надання адекватної допомоги пацієнтам, обласні медичні заклади ІІІ рівня надання спеціалізованої допомоги потребують додаткового фінансування в обсязі 80 мільйонів гривень.

«Відсутність фінансування унеможливлює належного лікування хворих, особливо пацієнтів зі складним перебігом коронавірусної інфекції, яка потребує дороговартісної та тривалої терапії лікарськими засобами та кисневої підтримки», – наголошують у ЛОР.

Реклама партнерів

У зв’язку з цим, ми, депутати Львівської обласної ради, просять Нацслужбу здоров’я вжити термінових заходів реагування щодо виділення додаткових коштів закладам охорони здоров’я області коштів для лікування хворих на COVID-19.

Як відомо, Львівщина є другою областю в Україні, яка отримала найбільше коштів на лікування хворих на коронавірус, – понад 269 млн грн.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2020-09-30 11:23:18

Теги
Back to top button
Close