Україна і світ

Литва передасть Україні обладнання на €100 тис. для ремонту електропідстанцій і газопроводів

1

Литва пообіцяла надати Україні обладнання на €100 тис. для ремонту електропідстанцій та газопроводів, пошкоджених внаслідок обстрілів російської армії.

– Оскільки Росія цілеспрямовано руйнує енергетичну інфраструктуру України, компанії групи Litgrid and Amber Grid виділили обладнання для ремонту пошкоджених електропідстанцій і газопроводів. Допомога українським електро- та газотранспортним операторам надаватиметься через громадську організацію Blue/Yellow, – повідомляє литовський оператор системи передачі електроенергії Litgrid.

У компанії зазначили, що Литва отримала звернення України про допомогу для відновлення енергосистеми та газопроводів.

screenshot 31

Зокрема, оператор Litgrid виділив обладнання вартістю €74,8 тис. для допомоги енергетиці, серед якого первинні пристрої 110-330 кВ, трансформатори струму та комбіновані трансформатори, ізолятори та сепаратори, автотрансформатор 330/110 кВ.

Водночас оператор газотранспортної системи Amber Grid виділить обладнання на суму €18 тис., яке допоможе відновити пошкоджені українські газопроводи.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

У Литві повідомили, що частину цього обладнання сьогодні вже доставили в Україну. Завдяки цій підтримці українцям відновлять електропостачання до осель та квартир.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-10-28 16:49:16

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин