Україна і світ

Лідер Massive Attack випустив ремікс на пісню Обійми: з вокалом Вакарчука

Лідер гурту Massive Attack Роберт Дель Ная випустив ремікс на легендарну пісню Океану Ельзи. Йдеться про хіт Обійми, який не тільки оновили, а й розбавили кліпом із кадрами з війни.

Примітно, що трек із вокалом Вакарчука назвали Legacy of War Mix. Що стосується кліпу, то це відеонарізка з моментів війни, яка відбувається в Україні. Приміром, можна побачити цвинтар автомобілів біля Ірпеня, живі концерти Вакарчука перед українцями, його появу біля Антонівського мосту, коли переправа була в зоні обстрілу, зруйновані міста і села.

Зараз дивляться

– Цей трек був випущений для підтримки України. Зароблені з нього гроші підуть на ремонт зруйнованих будинків на Київщині за сприяння фондів Legacy of War Foundation та United24, – заявив Вакарчук.

Щодо колеги з Англії, то Роберт розповів про знайомство зі Святославом і спілкування в умовах війни.

– Я познайомився з ним у Києві 2018 року, і з початку вторгнення ми знову спілкуємося. Я повернувся в Україну, щоб побачити на власні очі руйнування, які після себе залишає Росія за рік повномасштабної війни, – заявив лідер гурту Massive Attack.

Англійські музиканти з перших днів вторгнення підтримують Україну не тільки словами, а й ділом. Наприклад, у травні Massive Attack провели благодійний концерт, де зіграли відомі музиканти – Portishead, IDLES, Billy Nomates, Katy J Pearson, Heavy Lungs і Wilderman.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-03 17:16:52