Україна і світ

Латвія планує подвоїти кількість українських військовослужбовців, які проходитимуть тренування у цій країні

Інара Мурнієце

Про це ексклюзивно в інтерв’ю для АрміяInform повідомила Міністр оборони Латвійської Республіки пані Інара Мурнієце під час перебування з офіційним візитом у Києві. В українській столиці очільниця оборонного відомства Латвії зустрілася з Міністром оборони України Олексієм Резніковим, обговорили питання українсько-латвійської співпраці в оборонній сфері та посилення спроможностей Сил оборони України, зокрема і щодо підготовки українських військових у Латвії.

— Під час зустрічі з Міністром оборони України Олексієм Резніковим ми обговорювали питання навчання українських військовослужбовців. Втім, я хочу сказати, що і минулого року ми вже зробили багато у цьому напрямку. Зокрема, провели низку програм з тренування піхотинців, тобто — загальні навчальні програми, а також програми для конкретних інших спеціалістів, які я не можу і, ясна річ, не буду розкривати. І я хочу сказати, що я подвою кількість українських військових, які будуть тренуватися у Латвії. Мій намір — подвоїти кількість українських військовослужбовців, які проходитимуть тренування в Латвії, — сказала Інара Мурнієце

Також Міністр оборони Латвійської Республіки пані Інара Мурнієце зазначила, що також і досвід українців, які дають відсіч агресії рф, є надзвичайно корисним у підготовці латвійських військовослужбовців.

— Під час цього візиту ми зустрічалися з різними військовими різних спеціальностей, різних військових звань. І ми, зокрема, обговорювали, що український досвід може бути надзвичайно корисним для Латвії, для підготовки військовослужбовців Латвії, — додала Інара Мурнієце.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-01-24 20:43:06