Львівський портал

Курсанти Академії сухопутних військ пройшли навчання зі спецпризначенцями

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного триває польовий вишкіл курсантів. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Академії сухопутних військ.

Так у межах польового виходу третьокурсники факультету бойового застосування військ, які в майбутньому стануть офіцерами-піхотинцями, пройшли тижневий курс тактико-спеціальної підготовки.

Студенти опанували знання та навички дій в особливих умовах. Курсанти навчалися десантування з вертольотів посадковим способом, ведення бою в місті, пошук і надання допомоги пораненим та їх подальша евакуація.

«Застосування вертольотів армійської авіації є однією з інновацій курсу підготовки майбутніх офіцерів-піхотинців», – необхідність такого нововведення прокоментував начальник факультету бойового застосування військ лицар ордена Богдана Хмельницького III ступеня полковник Олександр Тимощук.

Він, зокрема, зазначив, що до змін в навчальній програмі підштовхнув ґрунтовний аналіз бойових дій, які вели Збройні Сили України у 2014-2015 роках, коли мобільність військ досягалась і шляхом активного використання вертольотів.

«Сучасні дії піхоти в бою передбачають широкий спектр способів якнайшвидшого виконання поставленого завдання, тож у межах навчальної програми піхотинці опановують і гірсько-штурмову підготовку. До їхнього навчання, зокрема, залучають й інструкторів Сил спеціальних операцій», – зазначив Олександр Тимощук.

Дізнавайтеся першими найважливіші та найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook

Фото: Академія сухопутних військ

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-10-28 21:00:54

Back to top button