Україна і світ

Крижаний шторм у США: сотні тисяч людей без світла, дерева падають на дороги

У США у штаті Орегон почався зимовий шторм, через який у понад 270 тис. людей немає електрики. Крижана буря також заважає громадянам пересуватися регіоном.

Крижаний шторм у США: сотні тисяч людей без світла, дерева падають на дороги

З цієї причини губернатор Орегона Кейт Браун оголосила надзвичайний стан. Зимові холоди торкнулися переважно західних районів США.

За прогнозом погоди у вихідні у країні температура буде до -35. З цієї причини багато штатів відкрили утеплені приміщення, щоб захистити бездомних жителів від холоду.

Деякі покриті льодом дерева зламалися через важку вагу та впали на електролінії електропередач, заблокувавши декілька доріг в Орегоні. У країні відключили понад 1,2 тис. ліній електропередач.

Лід і снігопад створили небезпечні умови для водіння та пересування штатами. В Орегоні зупинили всі автобусні та залізничні перевезення.

Негода в Україні

На території України станом на ранок 15 лютого снігопади зберігаються у трьох областях. За даними ДСНС, найближчим часом на дорогах буде ожеледиця.

У чотирьох областях діють обмеження пересування вантажівок через негоду в Україні. Для розчищення доріг в Україні залучили близько 1,9 тис. осіб та 1,5 тис. одиниць техніки.

Фото: Clypian

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-02-15 13:56:26

Back to top button