Україна і світ

Крах FOKKER-100 в Казахстані: Компанію Bek Air позбавили ідентифікатора

Повернути собі код позначення компанія Bek Air зможе через 60 днів
У казахстанської авіакомпанії Bek Air, чий літак зазнав аварії в Казахстані в грудні 2019 року, відкликано код ідентифікації. Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) направила на ім’я компанії листа, в якому повідомлялось про це рішення.

“Ми з жалем повідомляємо Вам, що Ваша компанія більше не відповідає кваліфікації, встановленій резолюцією 762 Конференції з пасажирських перевезень IATA, щоб продовжувати далі володіти вище згаданим кодом позначення”, – йдеться у листі Міжнародної асоціації повітряного транспорту.Повернути собі ідентифікатор компанія Bek Air зможе через 60 днів після отримання зазначеного повідомлення. При подачі заявки авіаперевізник повинен буде пройти перевірку і заплатити встановлений внесок.

Код позначення, який присвоюється ІАТА, необхідний для того, щоб аеропорти, служби бронювання і продажу квитків могли ідентифікувати компанію, яка надає послуги з перевезення пасажирів.

Нагадаємо, що 27 грудня в Казахстані зазнав аварії літак FOKKER-100 компанії Bek Air зі 100 людьми на борту, загинуло 12 людей.

Джерело: www.112.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Теги
Back to top button
Facebook
Close