Україна і світ

Козловський оплатив повний курс навчання у коледжі дітям-сиротам та відмінникам

1

Засновник ФК Рух Григорій Козловський профінансував навчання групи студентів у Галицькому медичному коледжі імені Євгена Гливи. У переліку є діти-сироти, діти з багатодітних сімей та відмінники навчання.

– З величезним задоволенням став учасником спонсорської програми та оплатив повний курс навчання дітям-сиротам, дітям з багатодітних сімей та відмінникам навчання! – сказав Козловський.

Так, завдяки сприянню Григорія Козловського навчатись за професійним ступенем фаховий молодший бакалавр за спеціальністю Медсестринство будуть шестеро студентів. Зокрема, студенти першого курсу Анастасія Панчук, Карина Михальчишен, Матвій Дудич та Олександр Середа, а також двоє студентів другого курсу – Ганна Заставецька та Богдана Кулик.

– Завдяки вашій підтримці та відданості благородній справі наші студенти зможуть отримати досконалі знання та фундаментальну практичну підготовку у сфері охорони здоров’я, – йдеться у зверненні навчального закладу до засновника ФК Рух.

Зараз дивляться

Козловський оплатив повний курс навчання у коледжі дітям-сиротам та відмінникам

Додамо, що за наданою спонсорською допомогою є повний курс навчання (І курс – за 4 роки, II курс – за 3 роки відповідно).

Нагадаємо, що раніше Козловський та його команда “жовто-чорних” передали українським військовим черговий пакет допомоги вартістю 4 млн грн. Тоді в рамках ініціативи Пташки Перемоги було закуплено 180 дронів.

Безпілотники були доставлені на фронт, а також прикордонникам та розвідникам.

Також повідомлялось, що львівський бізнесмен Козловський вкотре отримав кілька відзнак і нагород за допомогу Збройним Силам України в умовах російської агресії. Його було нагороджено відзнакою-медаллю За особливу службу ІІІ ступеня.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

Також львівський бізнесмен отримав подяку від 45 Окремої артилерійської бригади.

Крім того, Козловський разом з родиною обладнав одну з палат Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Юрія Липи.

Тепер там сучасний ремонт, нові меблі, кондиціонер, очисник повітря та навіть стінопис на футбольну тематику.

– Ми повністю відкрили відділення для захисників і захисниць України. Це 10 повноцінних палат і 10 адміністративних приміщень зі санвузлами, ординаторськими, лікарськими й таким іншим, – констатувала ініціаторка проєкту, що очолює Міжнародний штаб допомоги українцям, Ганна Крисюк.

Григорій Козловський

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-11-20 18:38:52

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин