Львівський портал

Кожен другий українець має хоча б одну дозу covid-вакцини

Станом на 10 січня майже 48% дорослих українців отримали принаймні одну дозу вакцини від COVID-19. Про це інформує Міністерство охорони здоров’я.

У лідерах – Київська, Полтавська та Дніпропетровська області. Понад половина дорослого населення тут щеплена однією чи двома дозами.

Найменше мешканців вакциновано на Заході України – в Закарпатській (32,6%), Івано-Франківській (38%) та Чернівецькій (38%).

У Львівській області одну дозу вакцини має 48,1% мешканців.

Від початку кампанії сумарна кількість зроблених щеплень становить 28,8 млн. З них отримали 1 дозу – 14,8 млн людей, завершили вакцинацію (отримали 2 дози) – 13,9 млн осіб, отримали додаткову дозу – 6 тисяч людей, бустерну дозу – 20 тисяч українців.

Як повідомляв Львівський портал, в Україні дозволили бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для всіх охочих віком від 18 років через 6 місяців після завершення повного курсу вакцинації.

Після введення бустерної дози можна буде отримати новий COVID-сертифікат, який діятиме 270 діб з дати її введення. Згенерувати його можна буде в «Дії» орієнтовно наприкінці січня 2022 року. До того часу можна користуватися своїм попереднім сертифікатом.

Отримати бустерну дозу можна у будь-якому пункті чи центрі вакцинації від COVID-19.

Як записатися на вакцинацію?

Covid-щеплення можна зробити безкоштовно у пунктах та центрах вакцинації. Записатися можна у Helsi, а можна просто приходити і займати живу чергу. Також у пункт щеплення запис відбувається за номером реєстратури медзакладу. Перелік та контакти – тут, окремо по Львову – тут.

Для вакцинації проти коронавірусу при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2022-01-10 17:15:23

Back to top button