Україна і світ

Корупція у Києві помітна кожному: Максим Нефьодов розповів, чому балотуватиметься до Київради

Колишній очільник митниці Максим Нефьодов балотуватиметься до Київської міської ради від партії Голос і буде першим номером у списку.

Про мотиви та майбутні плани політик вперше розповів у ексклюзивному інтерв’ю Фактам ICTV.

– Я йду не як політик, а як менеджер. Мені хочеться вірити, що за шість років я довів, що працюю чесно та без хабарів, і що найгірший піар, який про мене можна знайти – це те, що я інколи ходжу в клуби та займаюся з гантелями в спортзалі. Я довів, що можна працювати чесно та ефективно.

Нефьодов прокоментував реакцію користувачів соцмереж, які дорікнули йому, що спроби Голосу пройти до Київради завершаться так само, як політична кар’єра Святослава Вакарчука.

– Я не думаю, що Святослав Вакарчук балотувався до Верховної Ради лише заради того, щоб просто провести людей до влади, це дуже некоректний опис.

Вакарчук виконав свою функцію, виступив справжнім криголамом та проінвестував свій власний кредит довіри до виборчої кампанії, за що я йому дуже вдячний.

Працюючи на митниці, Максим Нефьодов та його команда зекономили більше $5 млрд для всієї країни через Prozorro, приватизували державного майна на суму більше $1 млрд, підняли Україну на 16 місце у рейтингу країн за легкістю ведення бізнесу та дали початок реформі митниці.

– Я переконаний, що усі досягнення можна здобути і на рівні міста. Хочу втілити це у Києві, адже вікно можливостей в уряді закрилося.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-09-16 22:02:46

Back to top button
Close