Україна і світ

Коронавірус дістався Африки: Перше зараження виявлене в Єгипті

Влада Єгипту повідомила про випадок до Всесвітньої організації охорони здоров’я, а пацієнт був поміщений в ізолятор в лікарніЕпідемія коронавіруса дісталася африканського континенту: перший випадок зараження був виявлений в Єгипті. Про це повідомило мміністерство охорони здоров’я Єгипту в п’ятницю, повідомляє France 24.

“Міністерство вжило превентивних заходів і стежить за пацієнтом… Його стан стабільний”, – сказав представник міністерства охорони здоров’я Халед Мегахед.

Влада Єгипту повідомила про випадок до Всесвітньої організації охорони здоров’я, а пацієнт був поміщений в ізолятор в лікарні. Він не був єгиптянином, однак його національність не вказана.

Раніше триста один єгиптянин був евакуйований з Ухані, епіцентру вірусу в Китаї. Їх помістили на карантин на 14 днів. В цьому місяці Єгипет припинив всі рейси свого національного авіаперевізника до Китаю. Сполучення з Китаєм буде перекрите до кінця лютого.

Міцні торговельні зв’язки з Китаєм і часто перевантажені системи охорони здоров’я викликають занепокоєння з приводу здатності африканських країн реагувати на спалах епідемії коронавіруса.

Джерело: www.112.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Теги
Back to top button
Facebook
Close