Україна і світ

Комітет молоді та спорту ВР підтримав закон про цивільні партнерства

Комітет молоді та спорту у Верховній Раді підтримав законопроєкт про реєстровані партнерства і рекомендував його для ухвалення Верховною Радою в першому читанні.

Про це повідомили нардепи, зокрема авторка законопроєкту Інна Совсун та Дмитро Гурін.

— Комітет молоді та спорту тільки що підтримав законопроєкт про реєстровані партнерства №9103 і рекомендував його для ухвалення Верховною Радою в першому читанні. Це відбулось вкрай неочікувано для мене, – написав Гурін.

Він зауважив, що цей комітет не є головним для законопроєкту, але підкреслює на важливості прецеденту, який, за словами нардепа, демонструє, що уяви про гомофобію в парламенті перебільшені.

Зараз дивляться

За даними Совсун, законопроєкт підтримали троє депутатів, Андрій Кожем’якін, Ольга Саладуха та Жан Беленюк. Вона зазначила, що один нардеп висловився проти, а ще один утримався.

На початку березня у Верховній Раді зареєстрували проєкт закону про цивільні партнерства, який дозволить реєструвати одностатеві шлюби.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Законопроєкт передбачає можливість реєстрації цивільних партнерств, чим можуть скористатися військові та цивільні, одностатеві та різностатеві пари.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-04-07 18:34:30

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин