Україна і світ

Коломойський надто близько підібрався до своєї цілі, – Шабунін

Нещодавно 150 депутатів з фракції Зеленського підписали незаконну постанову про звільнення голови НАБУ Ситника, який в справі Приватбанку переслідує найодізознішого олігарха Коломойського.

Про це у своєму відеоблозі “Право на гідність” розповів голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Він нагадав, що проти цієї незаконної спроби позбутися Ситника вже виступили країни Великої сімки. Також на тому ж наголосив єврокомісар з питань розширення ЄС.

Знаєте, як позицію офіційних представників найсильніших держав світу назвав депутат Коломойського – Олександр Дубіньский? “Х*йня мелким шрифтом”. Хочу наголосити, Дубінський – не ідіот, він точно знає, що робить. Він в угоду Коломойському послідовно знищує наші стосунки з ключовими західним союзниками,
– підкреслив Шабунін.

Він додав: проблема не лише в тому, що його депутати підписали завідомо незаконну постанову, а й в тому, що його спікер – Дмитро Разумков – цю постанову зареєстрував.

І не просто зареєстрував, а й змахлював головним комітетом Ради, який має її розглянути. Замість антикорупційного, де незаконна постанова очевидно би не пройшла, надіслав його в комітету Регламентний, де вплив Коломойського значно сильніший,
– наголосив антикорупціонер.

артем ситник
Артем Ситник

“Власне, повертаючись до олігарха, з впливом зокрема якого президент закликає боротися. Ключова ціль Коломойского не просто збити Ситника, захищаючи себе від тюрми, а зірвати співпрацю України з МВФ і західним світом”, – пояснив Щабунін.

За його словами, саме західний вектор розвитку України є для олігарха Коломойського найбільшою загрозою. Саме співпраця з МВФ заважає йому повернути Приватбанк, на якому його команда вкрала в укранців 150 мільярдів гривень. Це найбільша крадіжка в історії України і одна з найбільших в історії сучасного світу.

Навіщо все це Коломойському? В умовах чесної судової та правоохоронної системи йому не те що статки, свободу вберегти не вдасться! Але, чесно кажучи, я не чекав, що Коломойський аж так близько підбереться до своєї цілі, смертельно небезпечної для України,
– підсумував Шабунін.

Відео повного відеоблогу Віталя Шабуніна “Право на гідність” за 15 лютого 2020

 

Джерело Телеканал новини «24»

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Теги
Back to top button
Facebook
Close