Україна і світ

Колишній воротар “Челсі” та “Арсеналу” Петр Чех розпочав хокейну кар’єру

Колишній воротар "Челсі" та "Арсеналу" Петр Чех розпочав хокейну кар'єру

Воротар Петр Чех не довго був поза активним спортом. Після закінчення кар’єри футболіста, він вирішив продовжити кар’єру в хокеї.

Петр Чех став воротарем хокейної команди “Гілфорд Фенікс”, яка виступає у другому дивізіоні британської ліги NIHL. Про підсилення повідомляється на офіційно сайті команди. 

“Я сподіваюся допомогти цій молодій команді та зіграти чимбільше матчів. Після 20 років у професійному футболі це хороша можливість для мене зіграти у гру, яку я любив дивитися в дитинстві”, – заявив Петер Чех.

Варто зазначити, що досвід виступу в хокей у Петера Чеха є. У дитинстві він займався обома видами спорту, але у підсумку обрав футбол. Та у 2017 році він приїхав до Чехії, де зіграв у показовому матчі в хокей.

Нагадаємо, в Англії Петер Чех виступав за “Челсі” та “Арсенал”. Він чотири рази вигравав чемпіонат Англії, Лігу чемпіонів та Лігу Європи. Свій останній матч він провів за “Арсенал” проти “Челсі” у фіналі Ліги Європи. Його команда програла 4:1. Після цього Чех повернувся в “Челсі” на адміністративну посаду. Але вирішив зі спортом не зав’язувати.

Джерело Телеканал новини «24»
10.10.2019

Close